Докторка медицини назвала найважливішу звичку, щоб утримувати з віком потужну пам'ять
- Докторка нейрокогнітивної медицини Хізер Сендісон підсвітила важливість однієї звички для підтримки потужної пам'яті з віком.
- Вона стосується харчування, а докладніше про це читайте далі у статті.
Зберігати потужну пам'ять з часом і з віком можливо, але для цього потрібно присвятити трохи уваги своєму мозку. Тобто слід дотримуватися певних звичок, які роблять мозок сильним.
Докторка нейрокогнітивної медицини Хізер Сендісон 15 років вивчала мозок. І вона виокремлює одну важливу звичку, яка захищає мозок і підтримує пам'ять проти старіння. 24 Канал завдяки GQ пише докладніше.
Дивіться також Якщо ви хочете прожити довше, подбайте про свій мозок – і ось як це слід зробити
Найважливіша звичка для захисту пам'яті з віком
Потрібно дотримуватися дієти, яка допомагає живити мозок. Сендісон пояснює, що це не тільки допомагає нам жити довше, але й має важливе значення для збереження молодості мозку і міцної пам'яті.
Коли ваш раціон багатий на поживні речовини, корисні для мозку, то це допомагає йому зцілюватися, відновлювати тканини, боротися з токсинами, які можуть його пошкодити, і створювати більше нейромедіаторів, які дозволяють мозку залишатися молодим, активним і ефективним. Що це за дієта?
Якщо ви хочете покращити свій раціон і захистити свій мозок, почніть більш уважно ставитися до вуглеводів і замініть деякі багаті на вуглеводи продукти, які ви їсте найчастіше, на менш вуглеводні альтернативи,
– каже експертка.
Вуглеводи важливі, тому не відмовляйтеся від них повністю, просто шукайте кращі варіанти для збалансованої дієти. Ви повинні отримувати близько 139 грамів вуглеводів на день і шукати якісні варіанти, уникаючи продуктів з високим ступенем обробки або з високим вмістом цукру.
Також докторка рекомендує поєднувати вуглеводи з продуктами, багатими на білок і корисні жири, такими як грецький йогурт. А ще уникати солодощів натщесерце, оскільки це впливає на рівень цукру в крові й може спричинити проблеми.
Загалом, важливо бути більш свідомим і вибирати продукти, які корисні для тіла і мозку, і зробити їх основою свого раціону. Час від часу можна собі дозволити більше, але так, щоб не перестарайтеся і не зловживати.
Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на наукових дослідженнях, але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.