Міфи про чоловічі парфуми: у що не варто вірити та що насправді має значення
- Сучасні чоловічі парфуми не обмежуються агресивними ароматами, а ціна не є єдиним показником якості парфуму.
- Також аромат, який підходить "всім", не обов'язково підійде вам. Про поширені міфи навколо парфумів – далі у статті.
Чоловічі парфуми – величезна частина ринку ароматів, вони дуже різноманітні, популярні та продавані. А проте так само й оповиті міфами, що змушують нас ганятися не за запахами, а за стереотипами.
Чоловікові завжди потрібен брутальний аромат? Дорожчий – це завжди кращий? Авжеж, ні. Докладніше про парфумерні міфи та що насправді має значення у виборі парфуму, пише 24 Канал за матеріалами Aromencia France та Armaf Perfume.
Дивіться також Найкращі парфуми для офісу: ось які чоловічі аромати підвищать вашу продуктивність
Розвінчуємо 5 найпоширеніших міфів про чоловічі парфуми
- Чоловічі парфуми – це тільки агресивні аромати. Багато хто думає, що "справжній чоловік" має пахнути шкірою, тютюном чи деревом. Але сучасний світ давно вийшов за ці рамки. Чоловіки, так, цілком справжні, носять і легкі цитрусові, і свіжі морські, ба навіть унісекс-аромати. Та будь-що, що здатне ідеально підкреслити харизму конкретної особистості. Простіше кажучи, парфум має відповідати вашому стилю й настрою, а не стереотипам.
- Дорожчий парфум – завжди кращий. А от і ні, ціна не завжди є гарантом якості. Трапляються й чудові бюджетні аромати, відзначені стійкістю і гарним складом. Звісно, топові бренди завжди стараються тримати марку. Але це не означає, що ви не знайдете "саме ваш" аромат в іншій ніші. Тому звертайте увагу передовсім не на ціну, а на ноти – верхні, серця та базові, і на те, як аромат розкривається на вашій шкірі.
- Якщо парфум пасує більшості чоловіків, то він пасуватиме і вам. Ні, такого не може бути, щоб один парфум пасував усім. Аромат – це про індивідуальність, і те, що ідеально лягає на одну людину, може загубитися на іншій. Тут грають роль безліч факторів, починаючи від типу шкіри й закінчуючи навіть способом життя. Тому просто тестуйте парфум перед покупкою, як він буде звучати з вами, а не купуйте просто тому, що так зробив ваш сусід.
- Парфуму потрібно наносити багато, чим більше – тим краще. Ні, відро парфумів не буде працювати краще, ніж 1 – 2 пшики на шию чи зап’ястя. Навпаки, надлишок може бути нав’язливим і викликати дискомфорт у людей навколо. Стійкість парфуму залежить від його якості, а не від кількості.
- Чоловікам не потрібні різні парфуми, одного вистачить для всіх ситуацій. Хіба не очевидно, що легкі свіжі аромати краще пасують для дня чи офісу, а насичені та глибокі – для вечірніх подій? То як же тоді можна обмежуватися одним парфумом? Мати колекцію парфумів під різні настрої чи події – це ознака стильного та сучасного чоловіка.
Відкиньте ці заяложені міфи. Обирайте для себе аромати, які відчуваєте "своїми". І не бійтеся експериментувати, щоб зрештою створити власну унікальну ароматичну історію.