Для більшої впевненості на побаченнях можна застосувати цей психологічний трюк
Не дозволяйте браку впевненості в собі стати перешкодою на шляху до бажаного. Знати, як підвищити свою впевненість – правильний крок на арені знайомств і стосунків.
З невпевненістю в собі приходить страх бути відкинутим, що заважає людині приймати правильні рішення. І це коли знайомства самі по собі можуть викликати стрес. 24 Канал із посиланням на GQ розповідає, як цього можна уникнути.
Дивіться також Як дізнатися, чи ви, бува, не "занадто добрі" у своїх стосунках
Що можна зробити, щоб підвищити впевненість у знайомствах
Психологиня і докторка філософії Дженіс Вільхауер (Janice Villhauer) каже, що для підвищення впевненості в собі нам потрібно змінити своє мислення і застосувати інший підхід. Потрібно перестати надавати надто великого значення тому, що думають інші, і почати більше цінувати те, що думаємо ми самі.
Щоб підвищити впевненість у знайомствах, слід відмовитися від менталітету "будь ласка, виберіть мене". Це менталітет, коли ми боїмося залишитися на самоті або що ми нікому не потрібні.
Бажання бути обраним є майже таким же універсальним, як і відчуття власної недостатності. Напевно тому, що одне підтверджує інше. Якщо мене не обирають, це доказ того, що я недостатньо хороша,
– вважає Вільхауер.
Вона каже, що це ми повинні бути тим, хто обирає. Це означає перестати думати, що хтось повинен вибрати вас, і що ви повинні чекати, поки хтось вас знайде або дасть вам шанс. А треба почати думати, що ви є людиною, яка має владу вибирати людину, яку ви хочете, і визначати, що ви шукаєте.
Коли ви входите в соціальну ситуацію з думкою про те, що ви обираєте, ваша енергія змінюється. Ви більше не перебуваєте в пасивній позиції безсилля, а в активній позиції дії,
– каже експертка.
Вільхауер пропонує кілька кроків, які допоможуть сформувати таке мислення:
- Почніть бути добрішими до себе і зменшіть негативний або дуже критичний внутрішній голос. Це щоб визнати свою цінність, свої сильні сторони та позитивні якості.
- Почніть спостерігати за іншими та аналізувати, що вам подобається в них, що не подобається і яких людей ви б обрали. Запитайте себе, чи є якості кожної людини такими, що цікавлять вас у партнері, і чи сумісні вони з вами.
- Запитайте себе, чи ця людина, її якості та поведінка приносять вам задоволення, чи навпаки, викликають у вас негатив.