Як приймати рішення так, щоб завжди все складалося добре: безпомилковий спосіб

18 грудня 2024, 22:05
Читать новость на русском

Прийняття рішень – один із найскладніших процесів, який нам доводиться виконувати. Адже іноді навіть найпростіші дилеми здаються питанням життя і смерті.

Та є певні кроки, здатні додати нам упевненості, що принаймні у 85% випадків ми приймемо правильне рішення. 24 Канал із посиланням на GQ розповідає, які саме.

Дивіться також Гарвард рекомендує зробити ці 8 змін у своєму способі життя, щоб жити довше і здоровіше

Як приймати правильні рішення

Ми повинні пам'ятати, що найважливіші рішення не слід приймати імпульсивно або без роздумів. І ми не повинні сліпо слідувати порадам інших або тому, що інші робили раніше. А от що зробити варто:

  • Відкрийте свій розум. Оцініть усі варіанти – бо насправді у нас завжди є їх більше, ніж ми думаємо. Не варто обмежуватися найочевиднішими з них. І тоді ми навіть можемо знайти золоту середину, яка врятує нас від невизначеності.
  • Подумайте про свої цінності. Незалежно від того, буде ваше рішення вдалим чи ні, ми ніколи не будемо шкодувати, якщо діяли відповідно до наших цінностей.

Є кроки, здатні допомогти нам у 85% випадків приймати правильні рішення / Фото pressfoto@freepik

  • Подумайте про можливі наслідки. Як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, ми повинні думати про те, що буде найбільш корисним для нас, оскільки все має свої хороші та погані сторони.
  • Озирніться назад. Ми всі робимо помилки, і, безумовно, робили в минулому, але вони ж допомагали нам рости, розвиватися і вчитися. Якщо ми подумаємо про них, ми знайдемо підказки про те, чого не варто робити та що варто. Ми ж не хочемо наступати на ті самі граблі двічі.
  • Визначте свої цілі. Бо як ми можемо прийняти рішення, якщо не знаємо, чого хочемо? Приймаючи рішення, ми повинні діяти, маючи щось на увазі. Якщо у нас є чітка мета, то ми будемо розуміти й кроки до неї.

Після того, як ми зробимо все це, ми побачимо наше рішення набагато чіткіше. У нас з'явиться впевненість у собі. І хоч ніщо не може гарантувати 100% успіху, але шансів на успіх буде більше.