Різниця у віці, кажуть експерти, не завада для щасливого кохання – але є важлива умова
- Стосунки з різницею у віці можуть бути успішними, якщо у пари є однакові цінності та обговорені сімейні плани.
- Експерти наголошують на важливості обговорення теми дітей, оскільки це може вплинути на розвиток пари.
- Чи ідеальна різниця у віці визначається якоюсь цифрою – далі докладно читайте у статті.
Стосунки з різницею у віці можуть бути успішними. Зрештою, так само як і будь-які інші, якщо пара буде докладати до цього зусиль.
Але в першому випадку, кажуть експерти, треба обов'язково обговорити одну важливу тему. 24 Канал із посиланням на Mirror розповість докладніше.
Дивіться також Хто швидше закохується – чоловіки чи жінки: науковці все виміряли й зробили несподівані висновки
Якщо хочете стосунків на все життя, як спрацює різниця у віці
Немає жодних причин, чому люди різного віку не можуть бути разом у парі – доки вони обидва мають однакові цінності. І якщо все законно, звісно. Але експерти вважають, що є ключові теми, які партнери повинні обговорити з самого початку, коли вступають у такі стосунки. І найважливішою темою є сімейні плани та діти.
Радниця зі стосунків Седеф Салім каже, що ми не можемо обирати, в кого закохатися, але різниця у віці впливатиме на розвиток пари.
У моїй роботі трапляється різниця у віці, яка нагадує різницю до батьків або різних поколінь, і вона може створювати ускладнення, які з часом породжують проблеми. Можуть бути діти від попередніх шлюбів того ж віку, що й нові партнери,
– розповіла експертка.
Тому вона порадила звернути увагу на кілька ключових речей. Скажімо, обговорити тему спільних дітей, яка може бути складною. Старший за віком у парі партнер, можливо, вже мав і виховував дітей від попередніх стосунків – чи захоче він починати цей процес заново?
Простіше кажучи, занепокоєння можуть викликати різні фактори, але обговорення їх є "досить життєво важливим", якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були успішними. І якщо у стосунках є любов, довіра, прийняття і відповідальність, ідеальна різниця у віці визначається не однією цифрою для всіх, а різною для кожної унікальної пари.
Письменник Тобі Інгем каже, що важко визначити точну "ідеальну різницю у віці" для пари. З одного боку, вважає він, ми могли б хотіти, щоб наші партнери були нашими ровесниками, сучасниками. З іншого, сучасне суспільство рухається у бік нормалізації відмінностей та може викорінити такі уявлення.