Нещодавно на Reddit порушили цю тему: людей запитували, який секрет вони назавжди збережуть від свого партнера. І ось що вони відповідали.

Дивися також Чоловік переспав з тисячами жінок задля роботи, але це зруйнувало йому життя

Секрети, якими ніколи не поділяться зі своїми партнерами

  • "Одного вечора я побачив вдома чорну змію, яка грілася біля подовжувача. Вона страшно боїться змій. Я схопив відро з кришкою, захопив змію і відпустив її в поле через дорогу. Якби я розповів про це тоді, мені б довелося переїжджати посеред ночі. Якщо я скажу про це зараз, мені доведеться переїжджати сьогодні посеред ночі".
  • "Мій чоловік музикант. Щоразу, коли він випускає новий трек, я цілими днями вмикаю його в неділю (єдиний день, коли його немає вдома), тому що він відстежує кількість прослуховувань на Spotify. І часто він каже: "Ого, я отримую набагато більше прослуховувань у неділю, цікаво, чому так?" Хе-хе, думаю, ти ніколи не дізнаєшся, крихітко".
  • "На наше перше побачення я поїхав по неї, приїхав до її будинку і припаркувався. А через годину написав їй повідомлення, що випадково обкурився дорогою до неї, тому поспав у машині, поки дія не закінчилася. А насправді у мене стався пронос".
  • "Я створила 5 акаунтів на Twitch і заходжу на кожен з них, коли він стрімить. Я також надсилаю йому біти з кожного акаунта. Він невеликий стрімер і відчував, що йому не дуже щастить".

Таємниці, чоловік і жінкаЧи є секрет, який ти б ніколи не розповів своїй парі? / Фото wayhomestudio@freepik

  • "Я позичила його дорогі сонцезахисні окуляри з машини на обід і загубила їх. Я ще не сказала йому, думала, що згадаю про це в слушний момент, і тієї ж ночі нашу машину зламали. Він прийшов і сказав мені після розмови з поліцією: "І вони забрали мої гарні окуляри Ray-Ban!" Я ніколи в цьому не зізнаюся..."
  • "Її брат зраджує свою дружину. А вона його обожнює".
  • "Вранці після нашого першого побачення я підвозив її до машини й увімкнув пісню American Pie. У той момент вона зраділа, що я ввімкнув її для неї, і відтоді каже, що це ніби підтвердило, що вона мені подобається, і що це не просто зустріч на одну ніч. Я ніколи не скажу їй, що мені просто хотілося послухати цю пісню і я не ставив її для неї".
  • "Якби я міг почати все спочатку, я, мабуть, обрав би когось іншого, а може, взагалі не одружився б".
  • "У готель, куди я відвіз її наприкінці нашого першого побачення, я приводив іншу дівчину лише місяць тому. Хлопець за стійкою реєстрації впізнав мене, але був достатньо професійним, щоб нічого не сказати".
  • "У мене є ще один банківський рахунок, на який я регулярно кладу гроші. У мене там є кілька тисяч на чорний день або на всякі непередбачувані випадки".