Що у цьому випадку потрібно і що допомагає найбільше? Це корисні звички. І з кого брати приклад, як не з найуспішніших CEO світу. 24 Канал завдяки GQ розповість про це докладніше.
До теми Ці 5 звичок альфа-чоловіків зроблять вас непохитно впевненим у собі
Психологічна стійкість та 3 звички найуспішніших СЕО для її розвитку
- Білл Гейтс – навчання та зосередження. Цей мільярдер відкрито розповідає про свої звички та розпорядок дня, про дії, які допомогли йому досягти успіху, і про те, що він продовжує робити сьогодні, щоб залишатися успішним.
- У Гейтса є дві особливо корисні звички. Перша – постійне навчання, яку він втілює через читання, аналіз та тестування нових технологій. Навчання також дозволяє йому зберігати мозок молодим і активним. Друга звичка пов'язана з зосередженістю. Гейтс зазвичай медитує 2 – 3 рази на тиждень, що дозволяє йому тримати рівень стресу під контролем і досягати більшої ясності розуму.
Корисні звички – важливий інструмент до досягнення психологічної стійкості / Скриншот з ютубу Білла Гейтса
- Воррен Баффет – робити паузу, перш ніж реагувати. Одна зі звичок, яка допомогла Баффету зміцнити свою психічну силу, а також допомагає йому приймати кращі рішення і досягати більших результатів – це звичка робити паузу перед тим, як реагувати.
- Це про те, що перед тим, як відповісти на запитання, розв'язати проблему або зануритися у ситуацію, потрібно кілька хвилин подумати, щоб не діяти під впливом імпульсу, гніву чи страху, а в стані спокою та роздумів. Це дозволяє залишатися зосередженим і логічно мислити навіть під тиском.
Дивіться також CEO відомої компанії поділився, яка якість гарантовано збільшить ваші шанси на кар'єрний успіх
- Тім Кук – хобі поза роботою. У нинішнього гендиректора Apple найважливішою звичкою для зміцнення душевних сил, зменшення стресу, для того, щоб бути щасливішою та успішнішою людиною, є хобі поза роботою. І бажано те, яке можна робити на свіжому повітрі, на природі.
- Кук любить ходити в походи й насолоджуватися парками, які він вважає чудовими інструментами для очищення розуму і формування кращого погляду на світ і життя. Справді, заняття улюбленою справою за межами офісу допомагають нам краще працювати, власне, в офісі.