Найбільш типово, коли хтось каже вам, що з тим чи іншим ставленням ви не знайдете собі пару або не зможете просунутися професійно. І ці люди зазвичай зосереджуються на інтроверсії або екстраверсії.
Дивіться також Метод 5 до 1 – ключ до зміцнення вашого зв'язку у парі
Ця практика іноді може більше впливати погано, ніж добре
Мовляв, хто захоче зустрічатися з вами, якщо ви постійно тихо сидите вдома, а не на вечірках? Або – хто буде сприймати вас серйозно, якщо ви занадто відкриті або смішні? Ми всі це чули, і є два способи впоратися з цим: ігнорувати або змінюватися.
Що ж, насправді вам не потрібно змінюватися, щоб бути щасливим. У цьому, зокрема, переконує психологиня Деніел Марстон. Експертка пояснила, що іноді все, що нам потрібно – це відчувати себе комфортно з собою.
Тобто з тим, якими ми є і що ми відчуваємо. І що іноді "важливіше, щоб люди приймали нас такими, якими ми є, а не наполягали на тому, що нам потрібно змінюватися".
Є два способи впоратися з порадами змінитися – ігнорувати або змінитися / Фото katemangostar@freepik
Чи бувають винятки? Очевидно, якщо ви проблемна людина, якщо у вас є негаразди з поведінкою або негативні аспекти, які дійсно становлять біду для вашого добробуту та стосунків, тоді необхідно звернутися по допомогу. Але навіть тоді, каже Марстон, цей крок має бути питанням вибору, а не того, що кажуть інші.
Люди були б щасливішими, якби приймали себе такими, якими вони є, а не очікували, що будуть такими, як кажуть інші,
– каже вона.
Тож не намагайтеся бути такими, як кажуть інші. Якщо ви задоволені тим, якими ви є, вам більше нічого не потрібно. Але якщо ви вважаєте, що є щось, що заважає вам досягти максимального добробуту, неодмінно зверніться по пораду до експертів щодо того, що можна зробити. Адже це ваше рішення, а не інших.