Бути привабливим – це бути цікавим, надійним і багато іншого. І наука виявила, що це те, що можна змінити, і що це можна зробити за допомогою дуже простих трюків.

Дивіться також Ось парфуми для чоловіка з гарним смаком на дощовий день

Експерт зі Стенфорда рекомендує звичку, яка робить вас привабливішим

Гарний одяг, правильні парфуми або зачіска можуть зробити вас привабливішим, але потрібно дивитися трохи глибше, не лише на зовнішність. Особистість і манера поведінки також можуть працювати на вашу користь.

Деякі дослідження виявили, що люди, яких вважають привабливими, досягають навіть більшого успіху в роботі. Отже, те, як ми себе презентуємо, може мати величезний вплив на наше особисте життя і кар'єру.

Ендрю Губерман, нейробіолог із Медичної школи Стенфордського університету, показав просту звичку, практикування якої допомагає робити так, щоб інші миттєво вважали вас більш привабливим. А мовиться про дихання носом.

Ця проста звичка робить вас привабливішими: дивіться відео RESPIRE

Річ у тім, що структура щелепи може змінюватися залежно від звичок – наприклад, дихання ротом, – і це змінює наш зовнішній вигляд. До того ж дихання ротом ускладнює виведення вуглекислого газу з організму і може змусити вас відчувати себе більш тривожним.

Ось чому Губерман каже, що правильне дихання і виконання вправ для зміцнення лицьових м'язів може допомогти вам виглядати більш привабливо. Правильне дихання також може допомогти контролювати стрес і тривожність, які старять нас швидше.

Однією з вправ може бути добре пережовування їжі та надання переваги продуктам, які слід пережовувати, а не смузі-дієтам. Але особливо важливо робити свідоме зусилля дихати носом.