Слово "пеблінг" походить з тваринного світу, а точніше від – пінгвінів Генту з Антарктиди. Суть цієї практики – дати партнеру відчути, що його цінують і люблять. Це також стосується друзів, сім'ї та навіть колег, з якими у вас хороші стосунки.

Дивіться також Як побажати добраніч коханій: 50 смішних та оригінальних думок

Що таке пеблінг і як він працює

Сама практика пеблінгу не є новою, але нещодавно вона дістала свою таку назву і стала вірусною в тіктоці. Суть у тому, що ви робите комусь невеликі подарунки, часто прості й недорогі, щоб показати, що ви думаєте про цю людину.

Цю практику можна робити віч-на-віч (пропонувати каву, улюблений шоколад, поділитися чимось смачненьким або проявити трохи турботи) або онлайн (надсилаючи меми, відео, фото чи зображення, щоб показати, що ви думаєте про когось).

Пеблінг
У пеблінгу важлива поміркованість та символізм / Фото freepik

При цьому "пінгвін не дарує просто так каміння, а присвячує час, щоб переконатися, що воно правильне", як пише Psychology Today. Це означає, що ви повинні ретельно вибирати те, що збираєтеся подарувати, і переконатися, що воно підходить тій людині.

І, увага, тут нема мови про любовні бомбардування чи вражання дорогими речами та екстравагантними подарунками. Тут мовиться про обмін "дрібницями, пов'язаними з моментами, які ви будете переживати один з одним, якими ви можете насолоджуватися або просто говорити про них".

Пеблінг почався з надсилання мемів як способу зв'язку з людьми. І він справді може зміцнити стосунки, тому що це схоже на надсилання повідомлення: "Я побачив це і подумав про тебе". Щоб це спрацювало якнайкраще, важливо пам'ятати, що саме подобається людині, яка вас цікавить.

Тобто щоб ті маленькі цікавинки, якими ви ділитеся, відбивали те, що ви приділяєте увагу і відчуваєте інтерес до людини. Також варто проявляти поміркованість, щоб не пригнічувати співрозмовника і не створювати завищених очікувань. Поміркованість є ключовою у цьому процесі.