Причім у будь-якій справі, за яку ми беремося, та щодо будь-яких цілей. Тож 24 Канал завдяки GQ розповість сьогодні не просто про досягнення цілей, а про те, як робити це у найкращий спосіб.
Дивіться також Ось правильна ранкова рутина, щоб розпочати день продуктивно, творчо та успішно
Існують ключі до досягнення досконалості в будь-якій справі, за яку ми беремося
Прагнення до досконалості – це те, що може привести нас до надзвичайних результатів у тому, що ми робимо. Це саме те, що змушує нас відкидати менталітет "не можу", а тому йде пліч-о-пліч з професійним успіхом.
Психологиня Еліс Бойс каже, досягати досконалості слід за допомогою правильних інструментів. Це не тільки дасть вам більше шансів стати успішним, але й набагато легше справлятися з життєвими викликами. І ось ці інструменти:
- Підживлюйте свою цікавість до проблем, яких ви ще не бачили та не розв'язали. Тобто якщо ми хочемо досягти успіху, то повинні не лише зосереджуватися на тих проблемах, які є перед нами, але й бути відкритими до того, щоб дивитися далі, виявляти інші проблеми, і користуватися цим для зростання і розвитку навичок.
- Відкрийтеся до вивчення більшого, ніж ви запланували. Важливо, щоб ви вивчали предмети, які вас цікавлять, і опановували їх, але також корисно шукати більше, цікавитися іншими предметами й шукати новий досвід, оскільки це може допомогти вам відкрити для себе важливі речі або й знайти кращі рішення чи навички.
Досягати досконалості слід за допомогою правильних інструментів – це шлях до успіху / Фото cookie_studio@freepik
- Розвивайте інтерес до абстракції. Абстракція дозволяє нам сприймати ідеї як інструменти та застосовувати їх до нових проблем. Це про розробку та вивчення нових ідей і концепцій, а також про пошук способів застосувати їх у повсякденному житті та в реальних ситуаціях. Тобто застосовувати свої знання в реальному світі.
- Шукайте різні способи усунення певної проблеми. Пошук різних розв'язань однієї проблеми відкриває ваш розум, розширює його, змушує вас думати й досліджувати, а ще не дає вам застрягти, коли ви натрапляєте на проблему, або відчувати себе переможеним, коли ви робите помилку. Тобто треба мати й розвивати допитливість та розумову гнучкість, щоб рости.
- Опануйте зацікавленість у використанні своїх сильних сторін. Ваші таланти й сильні сторони не приносять користі, якщо ви їх не використовуєте. Тому не варто зупинятися на найочевидніших або тих, які ви використовуєте найчастіше, а визначити всі, які у вас є, і шукати шляхи їх використання, щоб виділитися і рухатися далі до успіху. Важливо також бути готовим експериментувати.
- Пізнавайте в несподіваних місцях. Простіше кажучи, будьте відкритим до навчання з усього і від усіх, шукайте знання в місцях, які можуть бути не очевидними чи очікуваними, і навіть у місцях, які не обов'язково пов'язані з тим, чим ви займаєтеся. Ви можете вчитися з фільму, книги, від людини чи проблем інших – головне, щоб ви знали, як це побачити.